phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

EMİN KOÇAK OTEL

TATİL OTELLERİ

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


Otelimiz Emko şirketler grubunun bir işletmesidir, Emin Koçak şehir otelciliğinde tektir ve lüks bir konaklama ilkesi güdülerek inşaa edilmiştir, Otelimizin hizmete 2017 yılında açılmıştır.Otelimizin toplamda 66 Odası ve 150 yatak kapasitesi ve Alakart Restaurant'ı mevcuttur.

 

Geleneksel Türk misafir perverliğini çağdaş bir tasarım anlayışıyla sunan Kayseri nin lüks ve en yeni oteli emin kocak Hotel siz konuklarımızın rahatı ve konforu için her ince ayrıntıyı düşünmüş ve hizmetinize sunmuştur. Sizin rahat etmeniz için her şeyi düşündük...

 

Kayserinin giriş bölümünde olan otelimiz konum itibari ile şehir yoğunluğuna ve trafik sıkıntısına girmenize gerek kalmadanKayserinin en güzide mevkisinde bölgenin en nezih bussines otel olma yolunda siz değerli misafirlerimiz aracılığıyla emin adımlarla ilerlemektedir. . Otelimizin restaurantı alakart menü ve kebap çeşitleri ile bir hayli ilgi odağı olmuştur, gelin misafirimiz olun özel alakart menülerimizin ve konforun tadını çıkarın.

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU 

Otelimizde siz değerli misafirlerimiz için 200 kişilik kına, nişan, sünnet ve balo salonumuz hizmete girmiştir. Siz değerli misafirlerimizi bu mutlu gününüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 

 

GALERİRezarvasyon YapGÖNDER


phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre