phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

BATI KARADENİZ TURU

29 Ağustos 2018

3 Gece - 4 Gün
ZAFER BAYRAMI ÖZEL

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


BATI KARADENİZ

 

Buluşma ve Hareket ( ÇARŞAMBA / 29.Ağustos.2018 )

Akşam saat 20.00 sularında Gaziantep'den hareket. Akşam yemeğimizi yol boyunda alıp, gerekli molaları vererek Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolculukla Amasya'ya varıyoruz.

 

1. GÜN GAZİANTEP-KAHRAMANMARAŞ- AMASYA -SİNOP- SAMSUN ( PERŞEMBE / 30.Ağustos.2018 )

Kahvaltımızı Yeşilırmağın manzarasında yapıyor bir yandan da karşımızda duran Ferhat'ın Şirini için deldiği dağın hikayesini dinliyoruz.Kahvaltı sonrasında Yeşilırmak boyunca yürüyerek Amasya evlerini, Sabuncuoğlu Şifahanesini , Beyazıt külliyesini ,  ve Helenistik döneme ait Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Amasya'dan ayrılarak Sinop'a doğru yol alıyoruz. Sinop hapishanesi, Süleyman Pervane Medresesi, saat kulesi, Akliman Hamsilos fiyordu gezileri sonrası öğle yemeği yiyoruz.(Sinop mantısı yada balık yenilebilir, ekstra) Yemeğimizin ardından Mavi Tur'a katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Samsundaki otelimizde. GRAND ALİN OTEL SAMSUN 

 

 

 

2. GÜN SAMSUN/KASTAMONU/ILGAZ ( CUMA / 31.Ağustos.2018 )

Açık büfe kahvaltımızın ardından yola çıkıyoruz.Samsun ilk adım anıtı ve Bandırma vapur geziyor akabinde yola devam ediyoruz.Kastamonu'dayız. Hükümet konağı, şehir turu ardındam Kastamonu kalesi, Kastamonu evleri, Nasrullah Meydanı ve Camisi, Şeyh Şaban-i Veli türbesi ve müzesi gezileri. Ilgaz'a doğru hareket ediyoruz. Ilgaz dağlarına çıkıyoruz.Teleferik ile zirveye varıp doğa ve orman yürüyüşleri yaptıktan sonra Ilgaz ilçesinde mola veriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği için otelimize giriş yapıyoruz.(Ferko Ilgaz Hotel)

 

 

3. GÜN ILGAZ-SAFRANBOLU-AMASRA ( CUMARTESİ / 01.Eylül.2018 )

Açık büfe kahvaltıdan sonra Karabük üzeri önce Yörük köyünü ve evlerini geziyoruz. Daha sonra yöresel ürün alışverişi yapabilir ve cevizli baklava, köy ayranı ve sıkma gibi yöresel yiyecekleri tadabilirsiniz. Safranbolu evleri, Hıdırlık Tepesi Kaymakam Evi, Köprülü Cami, Yemeniciler Arastası gezileri sonrası İmren Lokumlarında lokum çeşitlerini tadıyor. safran çayı içiyor ve alışveriş yapıyoruz. Safranbolu gezisinden sonra Amasra'ya gitmek için yola çıkıyoruz. Bartın şehir turu sonrası, Amasra'nın kuş bakışı izlenmesinin ardından konaklama ve akşam yemeği yüzme havuzlı, deniz manzaralı otelimizde. Alışveriş için şehir merkezine iniyor ve deniz fenerine doğru yürüyoruz. Amasra'nın akşam keyfini çıkarıyoruz.Konaklama ve Akşam yemeği için otelimize giriş yapıyoruz. (Kirazlar Sıite Otel)

 

 

 

4. GÜN EREĞLİ-BOLU-ABANT-GAZİANTEP ( PAZAR / 02.Eylül.2018 )

Açık büfe kahvaltı sonrası Akçakoca üzeri Düzce'ye doğru gidiyoruz. Bolu Tünelini geçerek Abant Gölü' ne varıyoruz. Tabiat Parkı ve Gölü gezisi. Göl kenarında yürüyüş ve eşsiz manzarasında dinlenme. Bu aktivitelerden sonra Bolu şehir merkezi gezisi ve serbest zaman. Göl çevresinde ve orman içinde zevkli bir yürüyüş ve dinlenme molası.Eşsiz manzarayı fotograflama şansı buluyor ve Gaziantep' e doğru yola çıkıyoruz ve Gaziantep'e varıyoruz.

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

825 ₺

Kredi kartı
Tek Çekim

850 ₺

   

0Taksit

850 ₺

5 Taksit

850 ₺

   

5 Taksit

850 ₺

5 Taksit

850 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: 25 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
 • 6-11 yaş çocuk: 675 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk, Uzungöl-Ayder konaklamalarında yatak ve acenta tarafından verilen yemeklerde öğün verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


 • Lüks otobüsle ulaşım ve transferler
 • İlk gün kahvaltısı
 • Araç içerisinde yapılacak ikramlar
 • 3 gece programda belirtilen otellerde konaklama
 • Otellerde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri (açık büfe veya set menü)
 • Rehberlik Hizmeti 
 • Zorunlu seyahat sigortası

DAHİL OLMAYANLAR


 • Tüm Öğle yemekleri
 • Otelde alınacak yemeklerde talep edilecek ekstra yiyecek-içecekler
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri (isteğe bağlı). Müze kart almanız önerilir (1 yıllık 40 TL)
 • İsteğe bağlı ekstra ücretli aktiviteler ( Mavi tur )

 

 

DİĞER AYRINTILAR


Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

Umre