phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

BATI KARADENİZ TURU

22 Temmuz 2019

4 GECE - 5 GÜN

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


BATI KARADENİZ

 

2019 BATI KARADENİZ TURU
1.GÜN/GAZİANTEP>KAHRAMANMARAŞ>AMASYA 
 
Akşam saat 20: 30 sularında Gaziantep’den hareket. Gerekli molaları vererek Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolculukla Amasya’ya varıyoruz. Kahvaltıyı Amasya yeşil ırmak kenarınla alıyoruz.

2.GÜN/AMASYA>SİNOP
Kahvaltının ardından Amasya gezimize başlıyoruz. Yeşilırmak boyunca yürüyerek Amasya evlerini ve Helenistik döneme ait Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Amasya’dan ayrılarak Sinop’a  doğru yol alıyoruz. Sinop hapishanesi, Süleyman Pervane Medresesi, saat kulesi, Akliman Hamsilos fiyordu gezileri sonrası öğle yemeği yiyoruz. (Sinop mantısı yada balık yenilebilir, ekstra) Yemeğimizin ardından Mavi Tur’a katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize giriş yapıyoruz. NORTH SAILS HOTEL  (SİNOP)

3.GÜN/SİNOP>KASTAMONU>ILGAZ
 Açık büfe kahvaltımızın ardından yola çıkıyoruz, Kastamonu’dayız. Hükümet konağı, şehir turu ardından Kastamonu kalesi, Kastamonu evleri, Nasrullah Meydanı ve Camisi, Şeyh Şa’ban-i Veli türbesi ve müzesi gezileri. Ilgaz’a doğru hareket ediyoruz. Ilgaz dağlarına çıkıyoruz. Teleferik ile zirveye varıp doğa ve orman yürüyüşleri yaptıktan sonra Ilgaz ilçesinde mola veriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği için otelimize giriş yapıyoruz. FERKO ILGAZ OTEL (KASTAMONU)

4.GÜN/ILGAZ>SAFRANBOLU>AMASRA
Açık büfe kahvaltıdan sonra Karabük üzeri önce Yörük köyünü ve evlerini geziyoruz. Daha sonra yöresel ürün alışverişi yapabilir ve cevizli baklava, köy ayranı ve sıkma gibi yöresel yiyecekleri tadabilirsiniz. Safranbolu evleri, Hıdırlık Tepesi, Kaymakam Evi, , Köprülü Cami, Yemeniciler Arastası gezileri sonrası İmren Lokumlarında lokum çeşitlerini tadıyor, safran çayı içiyor ve alışveriş yapıyoruz. Safranbolu gezisinden sonra Amasraya gitmek için yola çıkıyoruz. Bartın şehir turu sonrası, AMASRA:  Amasra nın kuş bakışı izlenmesinin ardınan konaklama ve akşam yemeği yüzme havuzlu, deniz manzaralı otelimizde. Alışveriş için şehir merkezine iniyor ve deniz fenerine doğru yürüyoruz. Amasra’nın akşam keyfini çıkarıyoruz. GRAND KİRAZLAR OTEL

5.GÜN/ AMASRA>ZONGULDAK>DÜZCE
 Açık büfe kahvaltı sonrası 2 adalı, 2 koylu, 5 tepeli Amasra yarım adası gezilerini yapıyoruz. Tekne ile tavşan adasının etrafını, küçük ve büyük limanı geziyoruz. Ardından Amasra kalesi, Cenova Şatosu, Fatih Cami, Amasra Evleri, Oymacılar Çarşısı, Ağlayan Ağaç gezileri sonrası deniz fenerinde Karadenizin muhteşem görünüşünü izliyoruz. Ardından Bartın ve Çaycuma üzeri Zonguldak Gök Göl Mağarası’na varıyoruz. Damlataş birikimi, traverten sarkıtı, dikit sütunları görerek mağarayı geziyoruz. Kahvaltımızın ardından Zonguldak şehir merkezinden geçerek Düzceye varıyoruz. Panaromik şehir turu sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize giriş yapıyoruz. TURAN OTEL DÜZCE  

6.GÜN/DÜZCE >BOLU>ABANT>GAZİANTEP
Açık büfe kahvaltı sonrası Akçakoça üzeri Düzce’ye doğru gidiyoruz. Bolu Tünelini geçerek Abant Gölü'ne varıyoruz. Tabiat Parkı ve Gölü gezisi. Göl kenarında yürüyüş, dinlenme,  Bu aktivitelerden sonra Bolu şehir merkezi gezisi ve serbest zaman. Gölcük gezisi, göl çevresinde ve orman içinde  zevkli bir yürüyüş ve dinlenme. Saat 15.00’te Bolu’dan Gaziantep! e hareket.
 

   GAZİANTEP VARIŞ
 Aksaray-Pozantı-Adana otoban üzeri sabah 07:00 sularında Kahramanmaraş’a varış. Bir başka seyahatte görüşmek üzere...
 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

1250 ₺

Kredi kartı
Tek Çekim

1275 ₺

   

0Taksit

1275 ₺

5 Taksit

1275 ₺

   

0 Taksit

1275 ₺

5 Taksit

1275 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: 25 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
 • 6-11 yaş çocuk: 875 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk, Uzungöl-Ayder konaklamalarında yatak ve acenta tarafından verilen yemeklerde öğün verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


 • Lüks otobüsle ulaşım ve transferler
 • İlk gün kahvaltısı
 • Araç içerisinde yapılacak ikramlar
 • 4 gece programda belirtilen otellerde konaklama
 • Otellerde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri (açık büfe veya set menü)
 • Rehberlik Hizmeti 
 • Zorunlu seyahat sigortası

 

DAHİL OLMAYANLAR


 • Tüm Öğle yemekleri
 • Otelde alınacak yemeklerde talep edilecek ekstra yiyecek-içecekler
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri (isteğe bağlı). Müze kart almanız önerilir (1 yıllık 40 TL)
 • İsteğe bağlı ekstra ücretli aktiviteler ( Mavi tur )

 

 

DİĞER AYRINTILAR


Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre