phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

KAHRAMANMARAŞ TERMAL KEYFİ 5*

25 Şubat 2019

4 Gece - 5 Gün / Gaziantep Çıkışlı

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


 4 GECE 5 GÜN

1.GÜN/GAZİANTEP > KAHRAHAMANMARAŞ 
( 25 / ŞUBAT / 2019 -  PAZARTESİ )

Sabah saat 09:00'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle 09:30' da KAHRAMANMARAŞ' a hareket. Öğleden sonra  TERMAL OTEL'e yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.  

 

 

2.GÜN / KAHRAMANMARAŞ ( 26 / ŞUBAT / 2019 - SALI )

Açık büfe sabah kahvaltısı ve konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

 

 

 

 

 

3.GÜN / KAHRAMANMARAŞ  ( 27 / ŞUBAT / 2019 - ÇARŞAMBA )

Açık büfe sabah kahvaltısı ve konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.


 

 

 

 

4.GÜN / KAHRAMANMARAŞ ( 28 / ŞUBAT / 2019 - PERŞEMBE )

Açık büfe sabah kahvaltısı ve konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme. 


 

 

 

 

5.GÜN / KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP ( 01 / MART / 2019 - CUMA )

Açık büfe sabah kahvaltı sonrasında saat : 11:00 ' da  Gaziantep' e hareket. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

725 ₺

Kredi kartı
Tek Çekim

725 ₺

   

0 Taksit

725 ₺

5 Taksit

725 ₺

   

0 Taksit

725 ₺

0 Taksit

725 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

  • 0-5 yaş çocuk: 25 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
  • 6-11 yaş çocuk: 425 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


  • Lüks araçla ulaşımlar
  • 4 gece  Termal otelde konaklama
  • Konaklama boyunca otelde alınacak olan 4 açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 açık büfe akşam yemekleri
  • Her gün 1,5 lt su
  • Her gün 15:00 - 16:00 çay saati

DAHİL OLMAYANLAR


  • Öğle yemekleri
  • Otelde alınacak her türlü ekstralar ve içecekler

OTEL HAKKINDA


Sağlık ve Mutluluk için  Termal Otel


Siz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz. Thermal Suites Hotel, 43000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir kozaklı mevkinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup. Sabah, akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz, 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. ( Tv, telefon, merkezi ısıtma, buzdolabı, emanet kasa, saç kurutma makinaesi)  bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Sanitas Thermal Suites Hotelimiz, Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Tesisimizde 1 adet açık restoran, 2 adet kapalı restoran, 2 adet A'la Carte restoran bulunmaktadır. Kahvaltı saati: 07.30-10.00 akşam yemeği: 21.00'de açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Gün boyunca animasyon gösterileri haftanın belli günleri canlı müzik yapılmaktadır. Ayrıca, tenis, mini kulüp ve çocuk animasyonları bulunmaktadır.

Spa Merkezi

Otelimizde, adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, bulunmaktadır. Termal havuzun iyi geldiği rahatsızlıklar; çeşitli adale ve kemik rahatsızlıklar (bel ve boyun fıtığı), kireçlenme, kısmi felç, egzama, sivilce ve çeşitli deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, stres buna bağlı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

Havuz Özellikleri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Tesisimizde, 1500 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu, 1000 kişi kapasiteli banket salonu, 25 kişilik oval masa toplantı salonu, 100 kişilik toplantı salonu  ve business ofisleri sunulmaktadır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerimize özel oda süsleme ve meyve sepeti ikramımızdır.

İnternet Kullanımı

Tüm alanlarda ücretsiz wifi bulunmaktadır.

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre