phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

KAPADOKYA TURU

06 Temmuz 2019

GÜNÜBİRLİK

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


                                                                                                                                                     

     

 

                        KAPADOKYA TUR PROGRAMI1.GÜN - GAZİANTEP / NEVŞEHİR KAPADOKYA ( 28 / HAZİRAN / CUMA ) 

    Akşam saat 22:00 da Merkez Emniyet müdürlüğü önündeki ofimizde buluşma ve hareket.

29 HAZİRAN CUMARTESİ 

Belirtilen duraklardan siz kıymetli misafirlerimizi alarak Güzel Atlar Ülkesi anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Aksaray’da bulunan Ağaçlı Dinlenme Tesislerinde mola vererek yolumuza devam ediyoruz.

İlk durağımız birçok güvercin yuvasının bulunduğu muhteşem Uçhisar manzaralı Güvercinlik Vadisi. Güvercinlik Vadisi turumuzun ilk durağı ve en güzel noktalarından biridir. Burada nazar boncuklu ağaların önünde fotoğraf için mola veriyoruz.

Daha sonra bölgenin en büyük peri bacası ve en yüksek notkası olan Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Buradan tüm Kapadokya bölgesini görebileceksiniz. 

Turumuzu sütte kavrulmuş kabak çekirdeği tatmak ve alış veriş yapabileceğiniz bir mağazada serbest zaman vererek devam ediyoruz.

Daha sonra Göreme Vadisini ve Göreme Kasabasını panoramik olarak görebileceğimiz bir nokta olan Göreme Panorama ile devam ediyor. Burada yaklaşık 30 dk. mola veriyoruz. Manzara eşliğinde çayınızı yudumlayabileceğiniz en güzel noktalardan birisidir.

Bu güzel moladan sonra Avanos’a Çanak Çömlek Atölyesine geçiyoruz. Ustamız bize çanak çömlek yapımının tarihi ile ilgili detaylı bilgileri verdikten sonra siz değerli misafirlerimizin arasından birini seçerek usta çırağı yapacaktır. Misafirimiz bize hünerlerini gösterecektir.

Daha sonra öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz.
Restoranımız Kayadan oyma mağaradan yapılmış olup bölgenin en ünlü  tesisidir. Muhteşem atmosferi eşliğinde yemeğimizi alıyoruz. Menü’müz: Çorba + pastırmalı kuru fasülye + testi kebabı + pilav + tatlı veya meyve olarak sunulmaktadır. Burada bir saatlik bir mola veriyoruz. 

Yemekten sonra turumuza Paşabağ Vadisi ile devam ediyoruz. Burada oluşumunu tamamlamış mantar şeklindeki peri bacalarını göreceksiniz. Yanardağlardan püsküren lavların milyonlarca yıl boyunca akarsuların ve rüzgârın aşındırması ile şekillenen mantar şeklindeki peri bacaları arasında keyifli bir yürüyüş yapabilmek ve bolca fotoğraf çekebilmek için size serbest zaman vereceğiz.

Daha sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Devrent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada da birbirinden güzel peribacalarını görmeniz mümkün.

Ürgüp’te bulunan meşhur Asmalı Konak dizisinin çekildiği Asmalı Konağı görmeye gidiyoruz. 

Turumuzun son noktasını da gezdikten sonra Gaziantep’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek takribi 22:00 sularında Gaziantep’ya varıyoruz.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

140 ₺

Kredi kartı
140 ₺ Tek Çekim

 

   

0 Taksit

140 ₺

0 Taksit

140 ₺

   

0 Taksit

140 ₺

0 Taksit

140 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-6 yaş çocuk: 140 ₺ 
 • 7-12 yaş çocuk:  140 ₺ 

( Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. )

DAHİL OLANLAR


 

 • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • 1 SERPME KAHVALTI
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
 • MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • PROF. FOTO ÇEKİMİ
 • SINIRSIZ EĞLENCE

 

DAHİL OLMAYANLAR


 • ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • AKŞAM YEMEKLERİ
 • EKTRA OLARAK BELİRTİLEN ORGANİZASYONLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

DİĞER AYRINTILAR


Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde (içerik aynı kalmak şartıyla) programda değişiklik yapabilir. Son kayıt tarihinde yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, hırka ya da kazak, rahat kıyafetler, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız!

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre