phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

KAPADOKYA TURU

22 Şubat 2019

GÜNÜBİRLİK

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


                                                                                                                                                     

     

 

                        KAPADOKYA TUR PROGRAMI

( 22 ŞUBAT - CUMA )
22:30’ da Emniyet müdürlüğü karşısındaki Acentamız önünde buluşarak  Gece Yolculuğu ile  Kahraman Maraş, Kayseri, Nevşehir Üzeri Kapadokya’ ya varış.

 

 

         1.GÜN - NEVŞEHİR KAPADOKYA ( 23 ŞUBAT - CUMARTESİ )

Sabahın ilk  saatlerinde muhteşem manzarası eşliğinde balonların kalkışını seyrettikten sonra  Kızılırmak kenarında serpme kahvaltımızı yapmaya yol alıyoruz. İlçenin tam ortasından geçen Kızılırmak ile ön plana çıkan Avanos bölgesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizden sonra çömlek nasıl yapılır Sorusunun cevabını bulacağımız, çömleğin nasıl şekil aldığını izleyip şanslı bir misafirimiz deneme sansı elde edecektir. Sonrasında gideceğimiz takı tasarım atölyesinde Kapadokya bölgesinin değerli taşlarını öğrenip satın alma şansımız olacaktır. Takı alışverişimiz bittikten sonra, Kapadokya bölgesinin en görkemli oluşumunu tamamlamış peri bacalarını görmek için Paşa Bağ Vadisini ziyaret edip fotoğraf çektiriyoruz. Göreme kasabasının muhteşem görüntüsünü üsten görebileceğimiz Karlık tepesinde serbest zaman sonrası Kapadokya bölgesinin en yüksek seyir noktası olan uç hisar kalesini ziyaret edip, Kapadokya bölgesinin yöresel kuruyemişleri olan sütte kavrulmuş kabak çekirdeğini tatmak ve satın almak için, Çerezciye gidiyoruz. Bölge ziyaretlerimizin ardından öğle yemeği molası veriyoruz.

Öğle yemeğimizin ardından Yüzyıllardır güvercinlere ev sahipliği yapmış muhteşem bir vadi olan Güvercinlik vadisini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Kapadokya bölgesinin en gelişmiş ilçesi olan Ürgüp ‘e doğru yol alıyoruz. Ürgüp bölgesinde Devrent (Hayal) Vadisi, Asmalı Konak, Üç Güzeller ziyaretimizi tamamlayıp geri dönüş için yola çıkıyoruz.

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 


 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

130 ₺

Kredi kartı
130 ₺ Tek Çekim

 

   

0 Taksit

130 ₺

5 Taksit

130 ₺

   

5 Taksit

130 ₺

0 Taksit

130 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

  • 0-5 yaş çocuk: 20 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
  • 6-11 yaş çocuk: 130 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


DAHİL OLANLAR

  • LÜKS OTOBÜSLE ULAŞIM
  • ARAÇ İÇERİSİNDEKİ İKRAMLAR
  • SABAH KAHVALTISI
  • PROFÖSYONEL REHBERLİK HİZMETİ
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

DAHİL OLMAYANLAR


  • ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
  • MÜZE VE ÖREN GİRİŞİ ÜCRETİ

DİĞER AYRINTILAR


Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde (içerik aynı kalmak şartıyla) programda değişiklik yapabilir. Son kayıt tarihinde yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, hırka ya da kazak, rahat kıyafetler, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız!

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre