phone 0 342 2311188

KOZAKLI TERMAL KEYFİ (3)

06 Kasım 2017

4 Gece - 5 Gün / Gaziantep Çıkışlı

Genel Bilgiler


 4 GECE 5 GÜN

1.GÜN/GAZİANTEP > KOZAKLI  ( 06 KASIM 2017 -  PAZARTESİ )

Sabah saat 08:00'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle 08:30' da Kozaklı'ya hareket. Öğleden sonra 5* SANİTAŞ TERMAL OTEL'e yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme.  

 

 

2.GÜN/KOZAKLI ( 07 KASIM 2017 - SALI )

Açık büfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Bize özel 14:00 ile 16:00 arası çay ve kurabiye saati. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

 

 

 

 

3.GÜN/KOZAKLI  ( 08 KASIM 2017 - ÇARŞAMBA)

Açık büfe sabah kahvaltısı. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Bize özel 14:00 ile 16:00 arası çay ve kurabiye saati.  Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.


 

 

 

 

4.GÜN/KOZAKLI ( 09 KASIM 2017 - PERŞEMBE )

Açık büfe sabah kahvaltısı.Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Bize özel 14:00 ile 16:00 arası çay ve kurabiye saati.Açık büfe akşam yemeği ve geceleme. 


 

 

 

 

5.GÜN/ KOZAKLI ( 10 KASIM 2017 - CUMA )

Açık büfe sabah kahvaltı sonrasında saat : 10:00 ' da  Gaziantep' e hareket. CUMA NAMAZI KAYSERİ' DE KILINACAKTIR Yolda gerekli molalarımızı vererek Gaziantep'e varmış oluyoruz. Bir başka Altınoluk turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 


Sanitas Termal tanıtım videosu için resmi tıklayın..

Sanitaş Termal Tanıtım Videosu 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

450 ₺

Kredi kartı
Tek Çekim

--- ₺

   

--- Taksit

--- ₺

--- Taksit

--- ₺

   

--- Taksit

--- ₺

--- Taksit

--- ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

  • 0-5 yaş çocuk: 25 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
  • 6-11 yaş çocuk: 400 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


  • Lüks araçla ulaşımlar
  • 4 gece 5* Sanitaş Termal otelde konaklama
  • Konaklama boyunca otelde alınacak olan 4 açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 açık büfe akşam yemekleği
  • Her gün 1 litre su

DAHİL OLMAYANLAR


  • Öğle yemekleri
  • Otelde alınacak her türlü ekstralar ve içecekler

OTEL HAKKINDA


Sağlık ve Mutluluk için Sanitaş Termal Otel


Siz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  Sanitas Thermal Suites Hotel, 43000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir kozaklı mevkinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup. Sabah, akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz, 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. ( Tv, telefon, merkezi ısıtma, buzdolabı, emanet kasa, saç kurutma makinaesi)  bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Sanitas Thermal Suites Hotelimiz, Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Tesisimizde 1 adet açık restoran, 2 adet kapalı restoran, 2 adet A'la Carte restoran bulunmaktadır. Kahvaltı saati: 07.30-10.00 akşam yemeği: 21.00'de açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Gün boyunca animasyon gösterileri haftanın belli günleri canlı müzik yapılmaktadır. Ayrıca, tenis, mini kulüp ve çocuk animasyonları bulunmaktadır.

Spa Merkezi

Otelimizde, adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, bulunmaktadır. Termal havuzun iyi geldiği rahatsızlıklar; çeşitli adale ve kemik rahatsızlıklar (bel ve boyun fıtığı), kireçlenme, kısmi felç, egzama, sivilce ve çeşitli deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, stres buna bağlı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

Havuz Özellikleri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Tesisimizde, 1500 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu, 1000 kişi kapasiteli banket salonu, 25 kişilik oval masa toplantı salonu, 100 kişilik toplantı salonu  ve business ofisleri sunulmaktadır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerimize özel oda süsleme ve meyve sepeti ikramımızdır.

İnternet Kullanımı

Tüm alanlarda ücretsiz wifi bulunmaktadır.

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım
Paylaş
keyboard_arrow_up