phone 0 212 635 40 40 (İstanbul)
phone 0 342 231 11 88 (Gaziantep)

MARDİN HASAN KEYF URFA TURU

01 Mart 2019

1 Gece - 2 Gün

account_balance
Umre
card_travel
Tur
business
Otel
flight
Uçak
Kalkış İli Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Alt Kategori Seçiniz
Arama Yap
Arama Yap

Genel Bilgiler


1.GÜN / GAZİANTEPDEN HAREKET

Akşam saat 23.30 ’da Emniyet müdürlüğü karşısındaki ofisimizin önünde toplanıp Mardin’e hareket. Yolde gerekli molalar verilecektir. 

2.GÜN / GAZİANTEP - MARDİN MİDYAT - HASAN KEYF

Batman Grand Hasan Keyf Otelimizde Açık Büfe olarak alıyoruz. Hasankeyf ören yerinde Ulu Camii, Büyük ve küçük saray, Zeynel bey türbesini ziyareti. Mardin'e varış ve ilk önce Süryanilerin merkezi olarak bilinen Deyrul Zafaran ( Safran ) manastırının gezilmesi. Kırklar kilisesi, Ulu cami, Kasimiye Medresesi, Mardin Müzesi, Tarihi postane binasının gezilmesi. Öğle yemeği ( ekstra ). Yemek sonrası Midyat'a hareket. Midyat’ta telkari gümüş atölyelerinin, Devlet konukevi' nin gezilmesi ve alış veriş. Hasankeyf’e hareket. Akşam yemeği ( açık büfe ) ve konaklama Batman Grand Hasan Keyf Otelimizde.

3.GÜN / MARDİN - ŞANLIURFA BALIKLI GÖL

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Şanlıurfaya doğru hareket. Hemen akabinde Balıklı Göl’ e doğru hareket ediyoruz ve Balıklı Gölün manzarası eşliğinde Hz. İbrahim Peygamberin Nemrut tarafından ateşe atılma hikâyesini dinliyoruz. Çarşı gezisi ve Öğle yemeği (ekstra) için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Şanlıurfa çarşısında yörenin özel kıyafetlerini ve Şanlıurfa’nın meşhur İsot biberinden alabilirler. Belirtilen saat de toplanıyor ve URFA SIRA GECESİ eşliğinde alınacak akşam yemeği için konuk evine hareket ediyoruz (ekstra ). Etkinlik sonrası Gaziantep ' e doğru hareket , varış ve vedalaşmaşma. 

ÜCRET


İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme

295 ₺

Kredi kartı
Tek Çekim

300 ₺

   

0 Taksit

300 ₺

5 Taksit

300 ₺

   

5 Taksit

300 ₺

5 Taksit

300 ₺

   

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: 25 ₺ (seyahat sigortası bedeli)
 • 6-11 yaş çocuk: 230 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

DAHİL OLANLAR


DAHİL OLANLAR

 • LÜKS OTOBÜSLE ULAŞIM
 • ARAÇ İÇERİSİNDEKİ İKRAMLAR
 • 1 GECE KONAKLAMA
 • 2 SABAH KAHVALTISI 1 AKŞAM YEMEĞİ
 • PROFÖSYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

DAHİL OLMAYANLAR


 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • URFA SIRA GECESİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • PROGRAMDA DAHİL OLMAYAN EKSTRALAR

DİĞER AYRINTILAR


Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde (içerik aynı kalmak şartıyla) programda değişiklik yapabilir. Son kayıt tarihinde yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, hırka ya da kazak, rahat kıyafetler, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız!

Tur Programı


GALERİRezarvasyon Yap
GÖNDER
phoneSizi arayalım

Paylaş

keyboard_arrow_up

Yukarı

gaziantep hac umre