19 Eylül 2020
5* Otellerde EGE TURU
4 Gece - 6 Gün
5* OTELLERDE

Tur Programı

 • 1

  1.GÜN (HAREKET GÜNÜ)

  Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki merkez ofisimizin önünde saat 20:30’da buluşuyoruz. Aracımıza binip, Kahramanmaraş’taki misafirlerimizi de Piazza AVM önünden alarak, gece yolculuğu ile Denizli'ye hareket ediyoruz. Yolda gerekli molalar verilecektir.

 • 2

  2.GÜN (DENİZLİ–HİERAPOLİS-PAMUKKALE TRAVERTENLERİ-KEMALPAŞA)

  Gerekli molalarımız sonrasında kahvaltımızı yapmak üzere sabah saatlerinde bölgeye varıyoruz. Kahvaltı sonrasında tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti'ne rotamızı çeviriyoruz. Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol’ü geziyoruz ve Antik Havuz’u fotoğraflıyoruz. Daha sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yüzebilirlerde.) Ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Tekstil Atölyelerinde vereceğimiz küçük bir alış-veriş molası veriyoruz. Alışverişimiz sonrasında dinlenmek ve akşam yemeğimizi almak üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama 5*Ramada By Wyndham Kemalpaşa Otelde.

 • 3

  3.GÜN (ÇEŞME-ALAÇATI-EFES-KUŞADASI)

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra Çeşme’ye geçiyoruz ve Çeşme Kalesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında çekilen eşsiz fotoğrafları ile ünlenen Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve hediyelikleri alabileceğimiz Alaçatı Pazarını, Değirmenlerini, Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği ve çiçeklerle pembeye, mora bürünen Alaçatı’nın meşhur sokaklarını geziyoruz. Ardından İzmir’in Selçuk ilçesine varıyoruz. İlk ziyaret noktamız Efes Antik Kenti. Rehberimizin anlatımıyla Magnesia Kapısı’ndan girerek Devlet Agora’sına geçiyoruz. Ortasında İsis adına yapılmış tapınağın temellerini göreceğiz. Sonra sırasıyla Odeion, Varius Hamamları, Agustus Tapınağı, Domition Yolu, Gaius Memnus Anıtı , Küretler Caddesi, Herakles Kapısı, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Yamaç Evleri, Roma Hamamı, Celsus Kütüphanesi, Ticaret Agorası, Arcadiane Caddesi ve Tiyatro’yu görüyoruz. Efes Antik Kenti gezisi sonrası 3 gece konaklama yapacağımız 5* otelimize dinlenmeye ve otelin tesislerinde keyifli bir tatil yapmaya gidiyoruz. Konaklama 5* Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kuşadası Otelde.

 • 4

  4.GÜN (KUŞADASI TEKNE TURU-OTEL İMKÂNLARI)

  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Ege’nin güzel koylarını keşfetmek ve derin maviliğinin tadını çıkartmak için keyifli bir tekne turuna başlıyoruz. Kuşadası Güvercin Adanın tertemiz koylarında yüzerek serinleyecek, yunan adalarına el sallayıp merhaba diyecek, üç farklı noktada mola vererek yeni koylar keşfedeceğiz. Öğle yemeğimizi Tekne turumuz dâhilinde alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra koyları keşfetmeye devam ediyoruz. Akşama doğru tekne turumuzu tamamlıyor, dinlenmek ve otel imkânlarından yararlanmak üzere Kuşadası’ndaki 5* otelimize geçiyoruz. Konaklama 5* Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kuşadası Otelde.

 • 5

  5.GÜN (DİDİM TEKNE TURU-OTEL İMKÂNLARI)

  Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra Didim'e gidiyoruz. Açık denizde ve 2 koyda yüzme molalarında sonra öğle yemeği teknede alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra koyları keşfetmeye devam ediyoruz. Akşama doğru tekne turumuzu tamamlıyor, dinlenmek ve otel imkânlarından yararlanmak üzere Kuşadası’ndaki 5* otelimize geçiyoruz. Konaklama 5* Ramada Hotel & Suites by Wyndham Kuşadası Otelde.

 • 6

  6.GÜN (OTEL İMKANLARI-GAZİANTEP'E DÖNÜŞ))

  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından yarım gün otelimizin havuz sahil vb. imkanların dan faydalanıyoruz. 12.00 sularında otelimizden ayrılıyor, Ege’ye veda ederek Gaziantep’e dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
1750 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
1800 ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
1850 ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
1900 ₺ 

 

 

 ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: Ücretsiz
 • 6-11 yaş çocuk:  820 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk,yemeklerde öğün verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz. Tek kişilik odada konaklama farkını lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* 4 gece bölgenin en iyi 5 yıldızlı otellerinde konaklama
* 5 Sabah Kahvaltısı
* 4 akşam yemeği
* Lüks araç ile ulaşım
* Profesyonel rehberlik hizmetleri
* Seyahat sigortası


Dahil Olmayanlar

* Öğle Yemekleri
* Müze-ören yeri girişleri
* Tekne turları (öğle yemeği dahildir)
* Kişisel harcamalar
* Yolda alınan yemekler


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 450 TL ön ödeme (kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Pandemi kuralları gereği aracımız seyreltilmiş koltuk düzenine göre ayarlanacaktır.
 • Araçlarımızda misafirlerimiz için maskemiz bulunacaktır.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Günlük ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Tur Araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun yerleşim düzeninde misafirimize hizmet verilecektir.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, mayo/haşema, rahat kıyafetler, güneş kremi, güneş gözlüğü, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder