26 Eylül 2020
AKDENİZ KÜLTÜR TURU
5 Gece - 7 Gün

Tur Programı

 • 1

  1.GÜN (HAREKET GÜNÜ)

  Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki merkez ofisimizin önünde saat 21:30’da buluşuyoruz. Aracımıza binip, Kahramanmaraş’taki misafirlerimizi de Piazza AVM önünden alarak, gece yolculuğu ile Anamur'a hareket ediyoruz. Yolda gerekli molalar verilecektir.

 • 2

  2.GÜN (Anamur/Alanya/Manavgat/Side/Antalya)

  Anamur sahillerindeyiz.. Sahilde yufka gibi açan dalgaların içinde yürüyerek güneşin doğuşunu izliyoruz. Burada yüzme molası veriyoruz. Deniz sonrası çay meyve suyu ve poğaça ikramımız olacak. Dragon çayının üzerindeki köprüden geçerek çevrenin güzelliklerini izliyoruz. Akdeniz’in etkileyici mavisini izleyerek Alanya’ya doğru yol alıyoruz. Alanya şehir turu: Alanya Kalesi, Kızıl Kule ve Damla Taş Mağarası’nı geziyoruz. Öğle yemeği vakti. Manavgat ilçesinden geçerek Şelalenin muhteşem akışını izliyoruz. Side Antik kentini geziyoruz. . Aspendos Tiyatrosunu geziyoruz. Kurşunlu Şelalesi’nin insanın içini serinleten akışını izleyerek orman içerisinde dinleniyoruz. Antalya şehir turu sonrası akşam yemeği ve konaklama 4* Busines Otelde.

 • 3

  3.GÜN (Kemer/Finike/Demre Mavi tur/Kekova/Kaş, Kalkan, Fethiye)

  Kahvaltı sonrası panoramik olarak Kemer’i geziyoruz. Narenciye kenti Kumluca ve Finike’yi geçip Demre’de MYRA antik kentine ulaşıyoruz. Likya Kaya mezarları, Roma tiyatrosu, Aziz Nikola kilisesi gezileri sonrası. Öğle yemeğimiz denize sıfır balık restoranda alınacak.)(Ekstra). Mavi tur. Tekne ile Çayağzı, Kekova adası(batık şehir), Simena Köyü ve kalesi, Simena Şehir kalıntılarının görülmesinin ardından güzel bir koyda yüzme molası verilecek. Daha sonra Kaş’ı geziyoruz. Meis Adası’nı ve diğer adaları seyir tepesinden izliyoruz. Kaş’ta serbest zaman. Konaklama ve akşam yemeği. Dalaman’daki Lykia Resort Otelde.

 • 4

  4.GÜN (Fethiye Ölüdeniz / Mavi Tur)

  Kahvaltımızın ardından Ölü Deniz’e gidiyoruz. Burada iki saat yüzme molası verilecek. Saklıkent Kanyonu’nun gezilmesi. Dağın altından çıkan buz gibi suyun muhteşem akışı sizleri büyüleyecek. Öğle yemeği suyun akışını izleyerek gözleme, alabalık, köfte şeklinde alınabilir.(Ekstra) Mavi tur için Fethiye Marina’ya geçiyoruz. Tekneyle koyları gezerken yüzme molası veriyoruz. Mavi turda gün batımını izledikten sonra Fethiye’ye dönüyor ve çarşılarda serbest zaman veriyoruz.. Akşam yemeği ve konaklama Dalaman’daki Lykia Resort Otelde.

 • 5

  5.GÜN (Dalaman/Marmaris/Bodrum)

  Kahvaltı sonrası Dalyan’a varış. Köyceğiz gölü suları üzerinde Tekne turu yapacağız. Sazlıklardan ve Balık Kapanından geçerek istuzu plajına ulaşıyoruz, caretta carettaların yaşam alanı, Kaonas Antik Kenti(Karya) panoramik gezileri ve Dalyan Nehir gezisi ile İstuzu plajına ulaşıyor ve yüzme molası veriyoruz. Tekrar tekneyle Dalyan’a dönüyoruz. Öğle yemeği nehir kenarında açık büfe şeklinde alınabilir.(Ekstra) Dönüşte Marmaris gezisi. Sahilde yürüyüş ve alışveriş için serbest zaman. Akyaka köyü gezisi. Muğla üzeri Milas'a geçiş. Akşam yemeği ve konaklama Milas'ta denize sıfır konumdaki Silvanus Otelde.

 • 6

  6.GÜN (Bodrum/Milas)

  Kahvaltı sonrası otelin havuz ve deniz imkanlarından yararlanıyoruz..öğle yemeği otelimizde. Bodrumu gezmek için yola çıkıyoruz. Zeki Müren Sanat Müzesi, Bodrum Kalesi, su altı arkeoloji müzesi, eski Bodrum evleri barlar sokağı gezileri ardından alış veriş için serbest zaman,Alışveriş yapmak istemeyenler için istenirse Bodrum koylarında tekne turu yapabiliriz(extra.) Akşam yemeğini Bodrumun sebzeli dönerini alabiliriz(extra).Bodrumun gecesini yaşadıktan sonra Otele geri dönüyoruz., konaklama Milas'ta denize sıfır konumdaki Silvanus Otelde.

 • 7

  7.GÜN (Muğla/Denizli/Pamukkale)

  Kahvaltı sonrası denize veya havuza girme imkanı. 11:00 otelden ayrılıyoruz.. Yatağan üzeri Aydın’a varıyoruz. Otobüs ile panoramik şehir turu yaparak Aydın’ı tanıyoruz. Pamukkale’ye varınca Roma antik kentini ve travertenleri geziyoruz. İsteyenler sıcak sulara girebilir ve çamur banyosu yapabilir. Fabrika satış mağazasında havlu ve diğer tekstil ürünleri alışverişi için serbest zaman. Saat 18:30’da Denizli’den ayrılarak Dinar-Çay-Akşehir-Konya-Adana üzeri Gaziantep’e doğru yol alıyoruz. (3 Ekim-Cumartesi sabah saatlerinde Gaziantep'e dönüş ve turumuzun sonu)

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
1950 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
1950 ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
1950 ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
 ₺ 

 

 

 ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 2-5 yaş çocuk: 850 ₺ (Otobüste koltuk verilecektir)
 • 6-11 yaş çocuk:  1490 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-2 yaş arası çocuklara otobüste koltuk verilmemektedir. 0-2 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz. Tek kişilik odada konaklama farkını lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* Tur aracımız ile ulaşım ve araç içi ikramlar
* Otelde alınacak olan 4 adet akşam yemeği, 5 adet sabah kahvaltısı ve 1 adet öğle yemeği.
* Programda belirtilen tekne tur ücretleri ve mavi tur ücreti
* 5 gece otel konaklaması
* Alanya çıkışında öğle yemeği acentemizin ikramı olacak
* Profesyonel rehberlik hizmeti
* Programda belirtilen tüm tular
* Bodrum oteldeki ilk gün öğle yemeği


Dahil Olmayanlar

* Ölü denize giriş ücreti
* Müze-ören yeri girişleri (müze kart almanız tavsiye edilir)
* Dahil olduğu belirtilmeyen öğle yemekleri ve son 2 gün akşam yemeği
* Ücrete dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 500 TL ön ödeme (kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Pandemi kuralları gereği aracımız seyreltilmiş koltuk düzenine göre ayarlanacaktır.
 • Araçlarımızda misafirlerimiz için maskemiz bulunacaktır.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Günlük ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Tur Araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun yerleşim düzeninde misafirimize hizmet verilecektir.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, mayo/haşema, rahat kıyafetler, güneş kremi, güneş gözlüğü, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder