08 Temmuz 2022
BATI KARADENİZ (BAYRAM ÖZEL)
4 Gece - 5 Gün / 3 Gece Otel Konaklamalı

AYNI PROGRAM İÇİN DİĞER TARİHLERİMİZ:

22 TEMMUZ 2022
 
 

Tur Programı

 • 1

  GAZİANTEP - BOLU

  19:00:Gaziantep’ten hareket. Adana, Aksaray, Ankara üzeri yolumuza devam ediyoruz.

 • 2

  BOLU - ABANT GÖLÜ - YEDİ GÖLLER - BOLU

  06:00 Bolu’ya varış. Kahvaltımızı Bolu ormanları içinde Hacı beyin yerinde yapıyoruz. Abant Gölü tabiat parkı gezisi. Göl kenarında serbest zaman veriyoruz. Göl üzerindeki nilüfer çiçekleri ile baş başa kalıyorsunuz. Orman içi dinlenme yerinde doğa yürüyüşü yaparak, yeşili ve doğanın güzelliklerini doya doya yaşıyoruz. Gölcük milli parkının gezilmesi, Muhteşem bir manzara. Orman içi, göl kenarında yürüyüş yapıp yol boyunca çeşmelerden akan soğuk sulardan içebilirsiniz. Doğa harikası Yedigöller ’gitmek için minibüslere biniyoruz.(extra)Yedigöller’e vardıktan sonra sırasıyla İnce göl, Sazlı göl, Nazlı göl, Küçük göl, şelaleler, niyet çeşmeleri, derin göl, büyük göl, gezileri yapılacak. Öğle yemeği sucuk ekmek ayran şeklinde alınabilir. Bolu’ya dönüş. Bolu şehir merkezine iniyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama 4* otelimizde.

 • 3

  BOLU - BARTIN - AMASRA - SAFRANBOLU

  Kahvaltı sonrası Mengen, Devrek, Çaycuma’dan geçip Bartın’a ulaşıyoruz. Bartın panoramik şehir turu sonrası Karadeniz’in gözbebeği Amasra’ya gidiyoruz. Amasra’yı seyir tepesinden kuş bakışı izliyoruz. Fatih Sultan Mehmet Amasra’yı izlerken “lala..! lala..! Dünyanın göz bebeği burasımı ola “demiştir. Öğle yemeği Çeşmi cihan restoranda.( Amasra’nın meşhur salatası eşliğinde mevsimlik balık veya Karadeniz pidesi. ) İki adalı, iki koylu beş tepeli Amasra yarım adasını gezmeye başlıyoruz. Oymacılar çarşısı. Amasra kalesi. Ceneviz köprüsü. Cenova şatosu. Fatih camii. Amasra evleri gezileri sonrası tekneye biniyoruz.(extra)Tavşan adası ve yarımada çevresinde tekne turu yaparak Amasra’nın tarihi yapısını izliyoruz. Yemek sonrası Safranbolu’ya geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Safranbolu'daki otelimizde.

 • 4

  SAFRANBOLU - YÖRÜK KÖYÜ - KASTAMONU - SİNOP

  Kahvaltı sonrası Hıdırlık tepesine gidiyoruz. Safranbolu evlerinin güzelliklerini karşı cepheden izliyoruz. Safranbolu’nun meşhur lokumcusu olan İmren lokumcusuna gidip lokumların tadına bakıyor ve aynı zamanda bir sunum eşliğinde safran çayımızı içiyoruz. Kaymakam evi, Cinci Hanı, Köprülü Cami. Yemeniciler Arastası geziliyor. Tarihi çarşıları gezmek için serbest zaman veriyoruz. Sırada Yörük köyünün gezilmesi var. Yörük evlerini ve mimari yapısını izliyor ve bir Yörük evini ziyaret edip Yörük kültürü hakkında eğlenceli bir sunum ile bilgi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Kastamonu’ya doğru yol alıyoruz. Şehir turu sonrası. Hükümet konağı. K.Nasrullah Meydanı. Münire medresesi. Aşir efendi hanı ziyaret edilecek. Kastamonu kalesi panoramik olarak izlenecek. Şeyh Şabani Hz külliyesinin ziyareti sonrası akşam yemeği ve konaklama Sinop'taki 4* otelimizde.

 • 5

  SİNOP - MAVİ TUR - SAMSUN - AMASYA - GAZİANTEP

  Kahvaltı sonrası, Sinop’a doğru yol alıyoruz. Türkiye’nin meşhur hapishanelerinden biri olan Sinop hapishanesini geziyoruz.. Saat kulesi. Sinop kalesi gezileri sonrası tekne ile Sinop koyunda mavi tur yapacağız. Öğle yemeği Sinop mantısı ya da balık şeklinde alınabilir(extra)Yemek sonrası Samsun’a geçiyoruz. Panoramik şehir turundan Sonra Amasya’ya doğru yol alıyoruz. Havzada Trabzon ekmeği ve yöresel ürünler alışverişi yapacağız. Amasya’da tarihi Osmanlı evlerini ve kral kaya mezarları ile yeşil ırmağın büyüleyici güzelliklerini izleyeceğiz. Gece yolculuğu ile Tokat Sivas Kahramanmaraş üzeri Gaziantep’e doğru yol alacağız. 13 temmuz Çarşamba Sabah saatlerinde Gaziantep’te olacağız.

Ücretlendirme

 

KİŞİ BAŞI ÜCRET
PEŞİN
ÖDEME
3
TAKSİT
6
TAKSİT
9 TAKSİT
 iki kişilik odada
2590 ₺
2665 ₺
2750 ₺ 
2840 ₺
 üç kişilik odada
2590 ₺
2665 ₺
2750 ₺
2840 ₺
 tek kişilik odada
3290 ₺
3385 ₺ 
3495 ₺ 
3610 ₺
 2-5 yaş çocuk
900 ₺
925 ₺
955 ₺ 
985 ₺
 6-11 yaş çocuk
1990 ₺
2050 ₺
2115 ₺
2180 ₺
 • Taksitler; Bonus, World, Maximum, Axess, Bankart, Paraf, CardFinans, Advantage kredi kartlarına uygulanmaktadır.
 • Çocuk fiyatlandırmaları, iki yetişkin ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir.
 • Turumuza 1'den fazla çocukla katılmak isteyen aileler ücret bilgisini acentamızdan öğrenebilirler.
 • 2-11 yaş grubuna otobüste koltuk tahsisi yapılacaktır.
 • 0-2 yaş grubu otobüste koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir.
 • 12 yaş ve üzeri tam ücrete tabidir.

Dahil Olanlar

 • 3 gece programda belirtilen  otellerde konaklama.
 • 4 Sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği.
 • Profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Tur otobüsümüz ile ulaşım ve araçta yapılacak ikramlarımız.
 • Milli parklara giriş ücreti.

Dahil Olmayanlar

 • Öğle yemekleri, ilk gün ve son gün akşam yemeği.
 • Müzelere giriş ücreti.
 • Otellerdeki yemeklerde alınacak asitli içecekler.                                           
 • Tekne turu ücretleri.
 • Yedi göllere gidiş dönüş minibüs ücreti

Diğer Ayrıntılar

 • ÖDEME NOTLARI

  • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 790.TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
  • Kaparo ödemesini nakit veya kredi kartı ile yaparak, kalan ödemeyi nakit - kredi kartı - hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Ya da (kaparo ödemesi dâhil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilir ve taksit yaptırabilirsiniz.
  • Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza / kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 12 aya varan taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
  • Özel günler haricindeki bütün turlarımızda tur tarihinden 72 saat öncesine kadar koşulsuz iptal etme hakkına sahipsiniz. Yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 72 saat içerisine girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır.
  • Çocuk ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir.

   

  TUR NOTLARI

  • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
  • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, terör, sokak hareketleri, kriz veya diğer ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
  • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
  • Dönüş tarihinde 28 hafta (7 aylık) ve üzeri olan hamileler paket tura kanunen katılamazlar. Ancak, doktordan alınacak “seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibaresi yer alan raporla seyahat edebilirler. (Doktor raporu tarihi 7 günden eski olamaz) Hamilelik döneminin 36 hafta (9 aylık) ve sonrasında ise doktor raporu olsa dahi hamile yolcuların seyahatine kanunen izin verilmez.
  • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin in isiyatif bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır.  18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan konuklarımıza müze kart maalesef verilememektedir.

Resim Galerisi

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder