31 Ağustos 2020
EGE TURU
3 Gece - 5 Gün
GAZİANTEP ÇIKIŞLI

Tur Programı

 • 1

  HAREKET GÜNÜ

  Daha önce belirlenen saatte ve noktada buluşma ve sonrasında araçlarımıza yerleşme ile birlikte Türkiye’nin tatil cennetlerinden biri olan Bodrum’a Milas yol güzergahından sabah saatlerinde varış ve bodrum şehir turu yaptıktan sonra,

 • 2

  FETHİYE•ÖLÜDENİZ•12 ADALAR TEKNE TURU

  Sabah saatlerinde Antalya yol güzergahından Fethiye’ye varıyoruz. Özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra) 12 ADALAR TEKNE TURU’na katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, akdenizin kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz. (1. MAVİ YOLCULUK). Bu güzel mavi yolculuğun ardından Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Gün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gece arzu eden misafirlerle Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra) Belirlenen saatte buluşarak bulunan otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 3

  ÖLÜDENİZ• DALYAN•CARETTA CARETTA •KRAL KAYA MEZARLARI •İZTUZU PLAJI •MARMARİS

  Sabah Otel’de alınacak kahvaltı sonrası Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra DALYAN'a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. (2.MAVİ YOLCULUK). Dalyan’dan ayrılarak Sonrasında, Köyceğiz görülmesi serbest zaman ve akabinde toplanarak araçlarımıza yerleşiyoruz. Ve konaklama yapmak ve akşam yemeği üzere Marmaris’teki otelimize yerleşiyoruz.

 • 4

  MARMARİS • DATÇA •DATÇA LİMANI •CAN YÜCEL EVİ•BODRUM

  Sabah Otel’de alacağımız açık büfe kahvaltı ve devamında otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında, Datça yarımadasının en dar noktası, Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balıkaşıran'dan geçerek ESKİ DATÇA’ya ulaşıyoruz. Eski Datça’nın Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek ünlü şairimiz CAN YÜCEL sokağa ulaşıyoruz. Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği EVİ dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan'ın KÖY KAHVESİ'nde çay-kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından Feribot ile Bodrum’a geçiyoruz Bodrum’da otelimize yerleşmenin ardından, dileyen misafirlerimiz bodrum plajlarında yüzebilir dileyenler ise Bodrum sokaklarında ve limanında gezintiye çıkabilirler. Ardından akşam saatlerinde otelimizde buluşma ve akşam yemeği sonrasında Bodrum akşamlarına çıkıyoruz. Bodrum limanı ve barlarında serbest zaman ve konaklama otelimizde.

 • 5

  AKYAKA•GÖKOVA•AZMAK ÇAYI•AKYAKA YÜZME MOLASI

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine varıyoruz. Buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun “Dünya'nın cenneti” dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında (3.MAVİ YOLCULUK) .Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilir. Akyaka’dan ayrılıp Gaziantep’e dönüş.

Ücretlendirme

 

İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

Nakit Ödeme
1050 ₺

6 Taksit
1250 ₺ 

 ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: Ücretsiz
 • 6-11 yaş çocuk:  900 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk,yemeklerde öğün verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* LÜX ARAÇLARLA ULAŞIM
* 3 GECE KONAKLAMA
* 3 AKŞAM YEMEĞİ
* 3 SABAH KAHVALTISI
* ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
* PROFESYONEL REHBERLİK
* ACENTA GÜVENCESİ ve REFAKATİ
* ARAÇ İÇİ SICAK – SOĞUK İÇECEKLER
* SAĞLIK KİTİ


Dahil Olmayanlar

* MÜZE VE ÖREN GİRİŞ YERLERİ,
* YEMEKLERDE ALINACAK İÇECEKLER ÜCRETE DAHİL DEĞİLDİR..
* ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER’DE YER ALMAYAN DİĞER HİZMETLER.
* EKSTRA BELİRTİLEN ORGANİZASYONLAR
* TEKNE TURLARI
* KİŞEL HARCAMALAR


Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder