10 Temmuz 2022
EGE-SALDA-GÖLLER BÖL. (BAYRAM ÖZEL)
5 Gece - 6 Gün / 4 Gece Otel Konaklamalı

AYNI PROGRAM İÇİN DİĞER TARİHLERİMİZ:

18 TEMMUZ 2022
 1 AĞUSTOS 2022
 

Tur Programı

 • 1

  GAZİANTEP - BEYŞEHİR GÖLÜ

  Saat 22:00 Celal Doğan Parkı önünden hareket. Gece yolculuğu ile gerekli molalar verilerek Göller Bölgesine doğru yol alıyoruz.

 • 2

  BEYŞEHİR GÖLÜ - TEKNE TURU - EĞİRDİR GÖLÜ - ISPARTA

  Konyayı geçerek saat 07:00 sularında beyşehir'e varıyoruz. İlk önce Türkiye'nin ilk Barajı olan Taşköprü Barajını geziyoruz. Buradan göl kenarında bizi bekleyen teknemize binerek (ekstra) kahvaltımızı tekne turu sırasında yapıyoruz (Poğaça ve börek türü kahvaltılıklar ile.) Tekne turumuz esnasında Beyşehir gölünün güzelliklerini yaşıyoruz. Sırada Türkiyede eşi ve benzeri bulunmayan bir Selçuklu eseri olan Eşrefoğlu Cami gezisi var. Daha sonra Bedesten ve Kale Kapısı gezisi. EĞİRDİR GÖLÜ’ne geçiyoruz. Eğirdir’de doğal güzelliklerin görülmesinin yanısıra kale, kervansaray gezileri bizleri bekliyor.Öğle yemeği için serbest zaman. Yemekten sonra Dündar Bey Medresesini ve Hızır Bey Camiyi geziyoruz. (Minaresi bir kemer üzerine kurulu tek cami olma özelliği taşıyor.) Yemek sonrası Süleyman Demirel'in köyü olan İslam Köye gidiyoruz ve Süleyman Demirel müzesini gezdikten sonra köy çıkışında Demirel'in anıt mezarını ziyaret ediyoruz. Isparta'ya varış ve panoramik şehir turu sonrası akşam yemeği restoranımızda ve konaklama Isparta’daki otelimizde.

 • 3

  ISPARTA - BURDUR - İNSUYU MAĞARASI - SALDA GÖLÜ - DENİZLİ

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Halı ve Kilim Müzesinin gezilmesi. Gül ürünleri alış verişi için serbest zaman. Mevsimine göre Gül bahçelerinin gezilmesi. Daha sonra Burdur’a geçiyoruz. Şehir turu sonrası İnsuyu Mağarasını geziyoruz. Mağarada yer altı gölünü göreceğiz. Mağara Türkiye’nin en yüksek dikitine sahip.(6 metre). Burdur’da yol güzergahımız üzerinde mola vererek Burdur Gölün’nün güzel görüntüsünü izliyoruz.Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne gidiyoruz. Göl kenarında gezinti yapıyoruz.Ardından Denizli’ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama Denizli’deki 4* otelimizde.

 • 4

  DENİZLİ - PAMUKKALE - AYDIN - İZMİR

  Kahvaltı sonrası Pamukkale’ye hareket. Unesco Dünya Kültür Miras’ı listesinde yer alan, Denizli’nin pamuk diyarı gibi duran Pamukkale travertenlerini geziyoruz.Sıcak suların içerisine giriyoruz.Gezi sonrası Karahayt Kaplıcalarına giderek buradaki şifalı sulardan içiyoruz. Öğle yemeği Aydın’da. Aydın şehir merkezini otobüsle panoramik olarak geziyoruz.Daha sonra İzmir’e hareket. İzmir'de Feribot ile Karşıyaka'ya geçiyoruz. Karşıyaka’yı ve Kordon Boyu’nu geziyoruz. Sahil kenarında serbest zaman sonrası akşam yemeği ve konaklama İzmir'deki 4* otelimizde.

 • 5

  İZMİR - ÇEŞME - İZMİR

  Kahvaltı sonrası Konak Meydanı, Saat Kulesi ve şehit Hasan Tahsin anıtının görülmesinin ardından Alaçatı’ya gidiyoruz. Alaçatı evlerinin mimari durumlarının incelenmesi. Serbest zaman içinde otantik ve tarihi sokakların gezilmesi. Buradan Çeşme’ye geçiyoruz. Türkiye'nin en güzel plajlarından birisi olan Ilıca plajında yüzme molası. Öğle yemeği için Çeşme merkezde serbest zaman. Yemek sonrası Çeşme sahili, Marina ve Kaleyi geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama İzmir'deki 4* otelimizde.

 • 6

  İZMİR - EFES ANTİK KENTİ - KUŞADASI - GAZİANTEP

  Kahvaltı sonrası Selçuk'a hareket. Meryemana Kilisesini ziyaret ediyoruz. EFES antik kentini geziyoruz. Selçukta Artemis tapınağı, Selçuk kalesi, İsa Bey camii gezileri ardından Şirince köyünün gezilmesi. Öle yemeği için Şirince'de serbest zaman. KUŞADASI'NA hareket. Kuşadasının gezilmesi. Kuşadasında tekne turu (ekstra) Tekne turuna katılmak stemeyenler kapalı çarşıda alışveriş yapabilir. Gezi sonrası 18:30 Gaziantep’e hareket. 16 Temmuz Cumartesi günü sabah saatlerinde Gaziantep'e varış ve turumuzun sonu.

Ücretlendirme

 

KİŞİ BAŞI ÜCRET
PEŞİN
ÖDEME
3
TAKSİT
6
TAKSİT
9 TAKSİT
 iki kişilik odada
3490 ₺
3590 ₺
3705 ₺ 
3825 ₺
 üç kişilik odada
3490 ₺
3590 ₺
3705 ₺
3825 ₺
 tek kişilik odada
4250 ₺
4375 ₺ 
4515 ₺ 
4660 ₺
 2-5 yaş çocuk
1750 ₺
1800 ₺
1860 ₺ 
1920 ₺
 6-11 yaş çocuk
2990 ₺
3075 ₺
3175 ₺
3280 ₺
 • Taksitler; Bonus, World, Maximum, Axess, Bankart, Paraf, CardFinans, Advantage kredi kartlarına uygulanmaktadır.
 • Çocuk fiyatlandırmaları, iki yetişkin ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir.
 • Turumuza 1'den fazla çocukla katılmak isteyen aileler ücret bilgisini acentamızdan öğrenebilirler.
 • 2-11 yaş grubuna otobüste koltuk tahsisi yapılacaktır.
 • 0-2 yaş grubu otobüste koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir.
 • 12 yaş ve üzeri tam ücrete tabidir.

Dahil Olanlar

 • Tur otobüsümüz ile ulaşım ve aracımızda yapılacak olan ikramlar.
 • 4 gece otelde konaklama.
 • Otelde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Seyahat Sigortası.

Dahil Olmayanlar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri.(Mutlaka geziye çıkmadan müze kart alınmalı.)
 • Öğle yemekleri.
 • İlk gün ve son gün akşam yemeği.
 • Beyşehirde tekne turu.
 • Kuşadasında tekne turu.
 • Ücrete dahil olduğu açıkça belirtilmemiş harcamalar.

Diğer Ayrıntılar

ÖDEME NOTLARI:

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 990 TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Kaparo ödemesini nakit veya kredi kartı ile yaparak, kalan ödemeyi nakit - kredi kartı - hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Ya da (kaparo ödemesi dâhil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilir ve taksit yaptırabilirsiniz.
 • Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza / kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 12 aya varan taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
 • Özel günler haricindeki bütün turlarımızda tur tarihinden 72 saat öncesine kadar koşulsuz iptal etme hakkına sahipsiniz. Yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 72 saat içerisine girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır.
 • Çocuk ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 

TUR NOTLARI:

 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, terör, sokak hareketleri, kriz veya diğer ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Dönüş tarihinde 28 hafta (7 aylık) ve üzeri olan hamileler paket tura kanunen katılamazlar. Ancak, doktordan alınacak “seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibaresi yer alan raporla seyahat edebilirler. (Doktor raporu tarihi 7 günden eski olamaz) Hamilelik döneminin 36 hafta (9 aylık) ve sonrasında ise doktor raporu olsa dahi hamile yolcuların seyahatine kanunen izin verilmez.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin in isiyatif bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır.  18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan konuklarımıza müze kart maalesef verilememektedir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder