10 Nisan 2021
GÜNÜBİRLİK DİYARBAKIR
GÜNÜBİRLİK

HER CUMARTESİ GECE HAREKET


Tur Programı

 • 1

  (CUMARTESİ GECE) GAZİANTEP'TEN HAREKET

  Cumartesi günü gece saat 23:30'da Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki acentamız önünde buluşma ve hareket. Yolda gerekli molalar verilecektir.

 • 2

  (PAZAR) DİYARBAKIR

  Sabah saatlerinde vardığımız Diyarbakır'da ilk durağımız Hasan Paşa Hanı. Hasan Paşa Hanında meşhur Diyarbakır usulü kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra muhteşem Diyarbakır turumuza başlıyoruz. Diyarbakır'daki gezi duraklarımız; Saray Kapı, Harnup Kapısı, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Atatürk Gezi Köşkü, Hz.Süleyman Türbesi, Nebi Camii, Sülüklü Han, Deva Hamamı, Büyük Kervansaray, Diyarbakır Minyatür, Mardin Kapı, Keçi Burcu, Diyarbakır Surları, Hevsel (Cennet) Bahçeleri ve On Gözlü Köprü'den oluşmaktadır. Gezimizin tamamlanması sonrası saat 16:30 sularında dönüş için Gaziantep'e hareket ediyor ve akşam saatlerinde Gaziantep'e varıyoruz.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
150 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
..... ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
..... ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
..... ₺ 

 

 

 Çocuk ücretlerini lütfen sorunuz.


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* Koltuk seyahat sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti


Dahil Olmayanlar

* Hasan Paşa Hanında sabah kahvaltısı

* Öğle yemeği

* Müze-ören yeri giriş ücretleri


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 75 TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış günü ofisimizde yapabilirsiniz.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder