25 Ekim 2020
GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU
GÜNÜBİRLİK

HER CUMARTESİ GECE HAREKET


Tur Programı

 • 1

  (CUMARTESİ GECE) GAZİANTEP'TEN HAREKET

  Cumartesi günü gece saat 23:00'te Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki Altınoluk  Turizm önünde buluşma ve gece yolculuğu ile hareket.

 • 2

  (PAZAR) KAPADOKYA BÖLGESİ

  Sabah saat 06:30'da balon kalkışını izliyor ve ardından kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Kapadokya gezimiz başlıyor. Kızılırmak, çanak-çömlek atölyesi, Peri bacaları (panorama), Üç güzeller, Paşa Bağları (panoramik), Devrent vadisi, Onxy ve gümüş taş atölyesi, Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Yer altı şehri, Asmalı Konak gezilerimizin tamamlanması sonrası saat 16:30 sularında dönüş için Gaziantep'e hareket ediyoruz. Saat 22:30 sularında Gaziantep'e varış ve turumuzun sonu..

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
150 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
..... ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
..... ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
..... ₺ 

 

 

 Çocuk ücretlerini lütfen sorunuz.


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* Serpme sabah kahvaltısı

* Koltuk sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti


Dahil Olmayanlar

* Öğle ve akşam yemeği

* Müze-ören yeri giriş ücretleri


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 50 TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış günü ofisimizde yapabilirsiniz.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Araca binerken teş ölçümleri yapılacaktır.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder