10 Nisan 2021
GÜNÜBİRLİK MARDİN-MİDYAT-BEYAZSU
GÜNÜBİRLİK

HER CUMARTESİ GECE HAREKET


Tur Programı

 • 1

  (CUMARTESİ GECE) GAZİANTEP'TEN HAREKET

  Cumartesi günü gece saat 23:30'da Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki acentamız önünde buluşma ve hareket.

 • 2

  (PAZAR) MİDYAT - MARDİN - BEYAZSU

  Sabah saatlerinde alacağımız kahvaltı sonrası Midyat gezimize başlıyoruz. Sıla Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinden biri olan Kaymakamlık Konuk Evi’ne uğruyoruz. Konukevi gezisi sonrası Süryani ustaların yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği telkâri sanatının en iyi örneklerini görüp alabileceğiniz Telkariciler çarşısına uğruyoruz. Ardından Midyat’tan ayrılarak Mardin'e varıyor ve Mardin gezimize başlıyoruz. Deyrulzafaran Manastırı, eski Mardin, Mardin Gümüşçüler Çarşısı, Abbaralar, Ulu Camii, Mardin Tarihi Çarşısı, Kültür Sokağı, BEYAZSU, Kasımiye Medresesi, Mardin Zinciriye Medresesi gezilerimizi tamamlıyoruz. Saat 17:30'da dönüş için Gaziantep'e hareket ediyor ve 22:30 sularında Gaziantep'e dönüyoruz.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
150 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
..... ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
..... ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
..... ₺ 

 

 

 Çocuk ücretlerini lütfen sorunuz.


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* 1 serpme sabah kahvaltısı

* Koltuk seyahat sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Araç içi ikramlar


Dahil Olmayanlar

* Öğle yemeği

* Müze-ören yeri giriş ücretleri

* Kişisel harcamalar


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 75 TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış günü ofisimizde yapabilirsiniz.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder