05 Mart 2021
1 GECE-2 GÜN KAPADOKYA/ERCİYES
1 GECE - 2 GÜN / 5* Otelde Konaklama

BU PROGRAM PANDEMİ KURALLARINA UYGUN HAZIRLANMIŞ OLUP, MİSAFİRLERİMİZ ALINACAK ÖZEL İZİNLE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMARINDAN MUAF OLACAKLARDIR!


Tur Programı

 • 1

  1.GÜN: CUMA GECE (GAZİANTEP-ÜRGÜP)

  Cuma günü gece saat 23:30'da Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki acentamız önünden, 23:30’da Emek Celal Doğan Parkı’dan hareket ederek araç içi ikramlarımız eşliğinde Masallar diyarı Kapadokya’ya gece yolculuğuyla hareket ediyoruz.

 • 2

  2.GÜN: (CUMARTESİ) ÜRGÜP–BALON SEYRİ-PERİ BACALARI-DEVRENT(HAYAL VADİSİ)–PAŞABAĞ-GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ–AVANOS–KIZILIRMAK NEHRİ–ÇANAK ATÖLYESİ–UÇHİSAR KALESİ-ESENTEPE-GÜVERCİNLİK VADİSİ–NAZAR BONCUKLU AĞAÇ–ONXY ATÖLYESİ ÜÇ GÜZELLER-ASMALI KONAK–AVAN

  Sabahın erken rehberimizin belirtiği saatte Göreme’de sıcak hava balonlarının havalanma anı ve uçuşlarını fotoğraflayarak kendimizi masallar diyarında hissediyoruz. Sonra Ürgüp’e (ekstra) kahvaltı için hareket ediyoruz. Kahvaltı sonrası içine düştüğümüz coğrafyanın hemen her yerinde göreceğimiz Peri Bacalarının en güzellerini yerinde görmek, bölgenin oluşumunu ve tarihini bilgi edinmek için Devrent (Hayal Vadisi)ve Paşabağ vadilerini gezeceğiz. Ürgüp’teki peri bacalarını inceledikten sonra bölgenin simgelerinden biri olan çanak-çömleğin nasıl yapıldığını görmek ve yapımını yerinde denemek için yine Avanos’ta bulunan Çanak Atölyesini (Güray Müze’yi grubumuza özel ücretsiz) gezeceğiz. Sonrasında Uç hisarda Güvercinlik Vadisi’nde ve meşhur Nazar Boncuklu Ağaç’ta (O Ağaç) güzel fotoğraf kareleri yakalayarak bölgenin en önemli el sanatlarından biri olan Onyx ve Hediyelik Eşya Atölyesini ziyaret ediyoruz. Burada taşların oluşum süreçlerini rehberimizden dinliyoruz. Taş vb. özel ürünlerle dolu mağazayı gezip alışverişimizi tamamladıktan Sonrasında, rehberimizin anlatımı eşliğinde Üç Güzeller’i panoramik olarak fotoğraflayıp,  Asmalı Konak gezimizi yapıyoruz.. Asmalı Konak gezimizin ardından otantik ortamda ya da paket olarak (ekstra) öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından hediyelik eşya alabileceğimiz Takı Atölyesine ve Kuruyemiş ile Lokum yapımını izleyebileceğimiz mağazaya girip küçük alışverişimizi de tamamladıktan sonra akşam saat 17:00 gibi aracımıza binerek 5*lı Otelimize doğru gidiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği, konaklama ve serbest zaman otelimizde.

 • 3

  2.GÜN: (PAZAR) ÜRGÜP-KAYSERİ-ERCİYES KAYAK MERKEZİ-KIZAK–KAYAK–SNOWBOARD–TELESİYEJ–TELEFERİK AKTİVİTELERİ-GAZİANTEP

  Otelde aldığımız Sabah kahvaltısı sonrasında saat 09:00  da otelimizden ayrılarak Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Şehir merkezine 30 km. uzaklıktaki Erciyes Dağı’na çıkıyoruz. Kayak Merkezinde kayak için kıyafet, gözlük ve kayak vb. takımlarımızı kiralayıp hazırlandıktan sonra Erciyes’in zirvesinde tur sorumlumuzun refakati eşliğinde isteyen misafirlerimiz kızak, kayak ya da snowboard kullanarak serbest zaman diliminde eğlenebilecek, isteyen misafirlerimiz telesiyej ile yukarı çıkıp kayak yapabilecek, dileyen misafirlerimiz de teleferikle dağın zirvesine çıkabileceklerdir. Bütün bu aktivitelerin yanında dileyen misafirlerimiz soba yanında sıcacık kahvelerini yudumlayabilirler.  Erciyes Kayak Merkezi aktivitelerimizi tamamladıktan bölgeden ayrılmak üzere 16:00 sularında Gaziantep’e doğru hareket ediyoruz Eğlenceli yolculuğumuz sonrasında 21:00 sularında Gaziantep’e varıyor, siz kıymetli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki organizasyonlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
375 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
375 ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
385 ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
395 ₺ 

 

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: Ücretsiz
 • 6-11 yaş çocuk: 275 ₺

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda talep edilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* 1 gece 5 yıldızlı Dinler veya 5* Perissia otelde konaklama

* 1 sabah kahvaltısı

* 1 akşam yemeği

* Seyahat sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti


Dahil Olmayanlar

* Otelde alınacak 1 kahvaltı ve 1 akşam yemeği dışındaki öğünler

* Müze-ören yeri giriş ücretleri

* İsteğe bağlı ekstra aktiviteler


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 175 TL ön ödeme (kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış günü ofisimizde yapabilirsiniz.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Araca binerken ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, genel sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder