17 Ekim 2020
TUNCELİ - MUNZUR TURU
1 GECE - 2 GÜN / 5* Otelde Konaklama

HER CUMARTESİ HAREKET


Tur Programı

 • 1

  GAZİANTEP'TEN HAREKET-MALATYA ŞEHİR TURU-ŞİRE PAZARI- KERNEK ŞELALESİ- BATTALGAZİ-BATTALGAZİ ULU CAMİ-SİLAHTAR MUSTAFA PAŞA KERVANSARAY-KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ-ELAZIĞ-HARPUT KALESİ-HARPUT ULU CAMİ- ARAP BABA TÜRBESİ-HARPUT EL İŞİ ÇARŞISI-TUNCELİ

  Sabah saat 06:00'da Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Karşısındaki Altınoluk  Turizm önünde buluşma ve hareket. Pazarcık'ta alacağımız kahvaltı molası sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz. -MALATYA ŞEHİR TURU-ŞİRE PAZARI- KERNEK ŞELALESİ- BATTALGAZİ-BATTALGAZİ ULU CAMİ-SİLAHTAR MUSTAFA PAŞA KERVANSARAY-KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ-ELAZIĞ-HARPUT KALESİ-HARPUT ULU CAMİ- ARAP BABA TÜRBESİ-HARPUT EL İŞİ ÇARŞISI-TUNCELİ gezileri sonrası konaklamamız 5* ELAZIĞ RAMADA BY WHINDM otelde.

 • 2

  SEYİT RIZA ANITI-PALAVRA MEYDANI-TUNCELİ CEM EVİ-GOLA ÇETU- PÜLÜMÜR VADİSİ-ZENGİNPINAR (ZAĞGE) ŞELALESİ- MUNZUR ÇAYI-MUNZUR VADİSİ-MUNZUR GÖZELERİ- OVACIK-PERTEK-PERTEK KALESİ-GAZİANTEP'E DÖNÜŞ

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında gezimize başlıyoruz. SEYİT RIZA ANITI- PALAVRA MEYDANI-TUNCELİ CEM EVİ- GOLA ÇETU- PÜLÜMÜR VADİSİ-ZENGİNPINAR (ZAĞGE) ŞELALESİ- MUNZUR ÇAYI-MUNZUR VADİSİ-MUNZUR GÖZELERİ- OVACIK-PERTEK-PERTEK KALESİ gezilerinin tamamlanması sonrası dönüş için Gaziantep'e hareket. Akşam yemeğimiz yolboyu tesiste (ekstra) alınacaktır. Saat gece 23:30 sularında Gaziantep'e varış ve turumuzun sonu.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
500 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
..... ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
..... ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
..... ₺ 

 

 

 ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: sorunuz
 • 6-11 yaş çocuk:  400 ₺ 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk,yemeklerde öğün verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz. Tek kişilik odada konaklama farkını lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* 1 gece 5* ELAZIĞ RAMADA BY WHINDM otelde konaklama

* 2 sabah kahvaltısı

* 1 akşam yemeği

* Seyahat sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Araç içi ikramlar

* Pertek feribot ücreti


Dahil Olmayanlar

* Öğle yemekleri

* Son gün akşam yemeği

 

 


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 150 TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz.
 • Pandemi kuralları gereği aracımız seyreltilmiş koltuk düzenine göre ayarlanacaktır.
 • Araçlarımızda misafirlerimiz için maskemiz bulunacaktır.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Günlük ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Tur araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun yerleşim düzeninde misafirimize hizmet verilecektir.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder