27 Şubat 2021
1 GECE-2 GÜN HAFTASONU ERCİYES
1 GECE - 2 GÜN / 5* Otelde Konaklama

BU PROGRAM PANDEMİ KURALLARINA UYGUN HAZIRLANMIŞ OLUP, MİSAFİRLERİMİZ ALINACAK ÖZEL İZİNLE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMARINDAN MUAF OLACAKLARDIR!


Tur Programı

 • 1

  1.GÜN: (CUMARTESİ) GAZİANTEP > ERCİYES KAYAK MERKEZİ - KIZAK – KAYAK – SNOWBOARD – TELESİYEJ – TELEFERİK AKTİVİTELERİ

  Cumartesi günü sabah saat 07:00'de Gaziantep Emniyet Müdürlüğü karşısındaki Altınoluk  Turizm önünde buluşma ve hareket. Güzergahımız üzerinde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında 10:30 - 11:00 sularında Kayseri’ye varıyoruz ve şehir merkezine 30 km. uzaklıktaki Erciyes Dağı’na çıkıyoruz. Kayak Merkezinde kayak için kıyafet, gözlük ve kayak vb. takımlarımızı kiralayıp hazırlandıktan sonra Erciyes’in zirvesinde tur sorumlumuzun refakati eşliğinde isteyen misafirlerimiz kızak, kayak ya da snowboard kullanarak serbest zaman diliminde eğlenebilecek, isteyen misafirlerimiz telesiyej ile yukarı çıkıp kayak yapabilecek, dileyen misafirlerimiz de teleferikle dağın zirvesine çıkabilecelerdir. Bütün bu aktivitelerin yanında dileyen misafirlerimiz soba yanında sıcacık kahvelerini yudumlayabileceklerdir. Erciyes Kayak Merkezi aktivitelerimizi tamamladıktan sonra akşam sularında misafirlerimizin de durumu göz önünde bulundurularak sorumlumuzun belirlediği saatte otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği, konaklama ve otelimizde serbest zaman. (5* HOLIDAY INN HOTEL / KAYSERİ)

 • 2

  2.GÜN: (PAZAR) ERCİYES KAYAK MERKEZİ - KIZAK – KAYAK – SNOWBOARD – TELESİYEJ – TELEFERİK AKTİVİTELERİ > KAYSERİ ŞEHİR MERKEZİ > GAZİANTEP

  Programımızın ikinci gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, rehberimizin önceden ilan ettiği saatte aracımızda toplanarak Erciyes Kayak Merkezi’ne hareket ediyoruz. Kayak, kızak, snowboard, telesiyej ve teleferik aktivitelerimizi ve son eğlencelerimizi yapıyoruz. Aktiviteler sonrasında saat 14.00 sularında Kayseri Şehir Merkezinde küçük bir alışveriş molası vererek 16:00 sularında bölgeden ayrılıyor ve Gaziantep’e doğru hareket ediyoruz. Eğlenceli yolculuğumuz sonrasında akşam Gaziantep’e varıyor, siz kıymetli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir sonraki organizasyonlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücretlendirme

 İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU

 

Nakit Ödeme
500 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim
500 ₺ 

Bonus Karta 3 Taksit
525 ₺ 

Bonus Karta 5 Taksit
550 ₺ 

 

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

 • 0-5 yaş çocuk: Ücretsiz
 • 6-11 yaş çocuk: 400 ₺

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş arası çocuklara otobüste koltuk verilmemektedir. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda talep edilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)


Dahil Olanlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* Araç içi ikramlar

* 1 gece 5 yıldızlı Holiday Inn otelde konaklama

* 2 sabah kahvaltısı

* 1 akşam yemeği

* Seyahat sigortası

* Profesyonel rehberlik hizmeti


Dahil Olmayanlar

* Öğle yemekleri

* Kayak/kıyafet kiralama

* Teleferik aktiviteleri


Diğer Ayrıntılar

 

 • Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 250 TL ön ödeme (kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış günü ofisimizde yapabilirsiniz.
 • Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkânı olacaktır.
 • Araca binerken ateş ölçümleri yapılacaktır.
 • Araçlarımız misafirlerimiz gelmeden önce dezenfekte edilecek, sizler için hazır olacaktır.
 • Misafirlerimizden rezervasyon yapılmadan önce pandemi kuralları gereği güvenli seyahat için HES kodu alınacak, daha sonra rezervasyon yapılacaktır.
 • Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur.
 • Tur başlamadan önce ve tur sırasında doğal afet, genel sokağa çıkma yasağı v.b. ülkesel sebeplerden dolayı iptaller gelmesi ve yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz tur veya turları iptal etme veya bir sonraki haftaya aktarma hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine hareket saatine en az 72 saat kala bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkânı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesislerde yemek alınacak olup menü fiyatlarını restoranlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş ya da faturalarını temin edebilirler.
 • Müze Kartı ile giriş yapılabilen müze ve ören yerlerine misafirlerimiz müze kart temin edebilir veya giriş ücretlerini ödeyebilirler. Misafirin inisiyatifine bağlıdır.  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. Tam müze kartı ücreti 60 TL, Öğrenci müze kartı ücreti 30 TL’dir. Müze Girişleri öğretmenlerimiz için ücretsizdir.
 • Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık almanızı tavsiye ederiz.

Yukarı
Paylaş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Gönder